Mieszkania na Sprzedaż, Chrzanów

6 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Słoneczne mieszkanie na oś.Niepodległości w Chrzanowie!
Data dodania: 14.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 5
Liczba pokoi: 3
Metraż: 66.82m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM048-5169
Cena 420 000 zł
cena / m² 6 286 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - 3 POKOJE, 63m2-Chrzanów, Centrum!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.57m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM049-500
Cena 399 000 zł
cena / m² 6 377 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na parterze
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Liczba pokoi: 3
Metraż: 48.7m²
Oferta SM048-5028
Cena 300 000 zł
cena / m² 6 160 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Komfortowe mieszkanie, Chrzanów oś Młodości
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 65.82m²
Oferta SM048-5114
Cena 499 000 zł
cena / m² 7 581 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Na sprzedaż mieszkanie w Chrzanowie 63,42 m2.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Liczba pokoi: 2
Metraż: 63.42m²
Oferta SM048-5116
Cena 210 000 zł
cena / m² 3 311 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na  sprzedaż Chrzanów - Na sprzedaż kawalerka ok 27m2, Chrzanów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chrzanów
Piętro: 2
Liczba pokoi: 1
Metraż: 26.69m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM048-5065
Cena 200 000 zł
cena / m² 7 493 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies